SMS SERWIS

SMS SERWIS - yield serwisu: +23,49% / CZAS GRY: 64 miesiące

SMS SERWIS - yield serwisu: +37,95% / yield grudnia: +24,42% - stan na dzień 2011.12.28

SMS SERWIS! Co to jest i jak to działa? Otóż każdy, kto chce skorzystać z mojego typu może wysłać SMS na numer 7268 o treści TXT KLAWISZ i otrzyma SMS zwrotny z typem postawionym na konkretny dzień. Codziennie będę umieszczać tam jeden, lub dwa typy. Za każdym razem będę pisać ile ich jest i o której godzinie rozpoczyna się pierwszy mecz. Do tej właśnie godziny będzie można pobierać typy. W dni powszednie moje typy będą postawione zawsze do godziny 16:00. W weekendy trochę wcześniej, z uwagi na znacznie wcześniej rozgrywane mecze. Jeśli któregoś dnia nie będę grać to taka informacja pojawi się na blogu. Typy będą głównie z piłki nożnej i hokeja na lodzie, co nie znaczy wcale, że nie pojawią się tam też typy z innych dyscyplin sportowych. Zapewniam Was, że wszystkie typy grane w ramach SMS SERWIS-u pojawią się później na moim blogu. Wszystko tutaj będzie prowadzone w pełni uczciwie. Nie będzie żadnego oszukaństwa! SERDECZNIE ZAPRASZAM! Pobierajcie i zarabiajcie! Naprawdę warto! W razie jakichkolwiek pytań piszcie na gg: 8461881 (czasami tam bywam).

niedziela, 23 stycznia 2011

NHL - 23 stycznia

Typ 310:
23:00 Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers typ: 2 ML
2,500 | 20j. | WYNIK:
7-1 | -20,00j.

Uzasadnienie typu: To trochę szaleństwo grać na zwycięstwo Drozdów w starciu z Błyskawicami. Ja jednak zagram ten typ, a przekonało mnie do niego kilka czynników. Po pierwsze: na pewno ogromna motywacja drużyny z Atlanty, gdyż od października 2009 roku nie zdołali do tej pory pokonać drużyny z Tampy. Po drugie: ostatnie spotkania między tymi drużynami, Drozdy przegrywali minimalnie, po dogrywce albo po rzutach karnych - np. 3 dni temu 2-3 po karnych, 26 grudnia 2-3 po dogrywce, 15 grudnia 1-2 po karnych. Po trzecie: będą chcieli uniknąć szóstej porażki z Lightning w tym sezonie. I po czwarte: są pewni wściekli, bo wczoraj również przegrali po karnych z New York Rangers. W bramce Thrashers mecz zacznie ich najlepszy goalie Ondrej Pavelec. Tampa ostatnie trzy mecze wygrała minimalnie, tylko jedną bramką i wszystkie po rzutach karnych. Nie sądzę, żeby dzisiaj zdominowali Atlantę i spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, z lekkim wskazaniem na Thrashers. No i jeszcze ten kurs. W/g mnie to spore value i gram dzisiaj na tego underdoga.

EDIT: Aż żal było patrzeć na to co działo się w St. Pete Times Forum w Tampie. Nie było widać żadnej motywacji ze strony Drozdów, o której pisałem wyżej. Pierwsza tercja była wyrównana, ale po przerwie zespół z Atlanty już nie istniał. Bolts rozjechali Thrashers i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pavelec bronił tylko w pierwszej tercji, a po wpuszczeniu trzeciej bramki został zdjęty z boiska w połowie meczu. Jednak Peter Mannino grał jeszcze gorzej. Świetny mecz w wykonaniu graczy z Tampy: Gagne, Purcella, Kubiny i Stamkosa. Jestem mocno zawiedziony postawą Thrashers, bo gdyby przegrali jedną bramką, nawet dwoma, to jeszcze bym to jakoś przełknął, ale przegrać różnicą sześciu goli i to po takiej grze, to już ciężko strawić.